Kreatywna pasmanteria – kim jesteśmy?

Nasz sklep pasmanteryjny oferuje bardzo szeroki wybór artykułów krawieckich i rękodzielniczych – włóczek, tasiemek ozdobnych, elementów do sutaszu i własnej biżuterii, guzików, zamków i innych dodatków, jak również dzianin i tkanin bawełnianych. Bez względu na to, czy potrzebujecie praktycznych i trwałych akcesoriów do szycia, czy szukacie unikalnych ozdób lub konkretnych odcieni muliny i włóczki – u nas z pewnością znajdziecie to, czego szukacie. Wiemy, jakie wymagania mają nasi klienci, a ponadto staramy się ich nieustannie zaskakiwać, wciąż poszerzając nasz asortyment o nowoczesne propozycje.

Dodatki krawieckie w Legionowie

Pasmanteria Kraftoteka funkcjonuje od czerwca 2014 r. w Legionowie, jednakże posiadamy wieloletnie, praktyczne doświadczenie w rękodzielnictwie, szyciu oraz tworzeniu indywidualnej biżuterii. Dlatego też nasz zespół zawsze pomoże Wam znaleźć dokładnie to, czego potrzebujecie oraz zapewni fachowe doradztwo. Zapraszamy serdecznie do naszej pasmanterii wszystkich klientów indywidualnych, jak również pracownie krawieckie, szkoły i przedszkola.

Bądźcie na bieżąco z aktualnościami, nowościami oraz promocjami. Dla wszystkich naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne Karty Rabatowe uprawniające do stałych rabatów w wysokości 5% oraz 8%.