Rabaty na tkaniny i dodatki krawieckie

W naszej pasmanterii otrzymacie Państwo najwyższej jakości tkaniny i dzianiny polskie oraz dodatki krawieckie w wyjątkowo niskich cenach. U nas duże zakupy zawsze się opłacają – Ci z Państwa, którzy wyposażają swoją pracownię w materiały, igły, guziki, taśmy firanowe i inne produkty za kwotę min. 150 zł, otrzymają atrakcyjne rabaty. Dodatkowo organizujemy promocje oraz wyprzedaże towaru, zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym i stacjonarnym!

Szczegóły promocji

I. Dla wszystkich klientów sklepu detalicznego przygotowaliśmy dwie karty rabatowe – Karty Stałego Klienta. Karty Stałego Klienta nie są kartami imiennymi , rabat udzielany jest bezpośrednio przy kasie po okazaniu posiadanej karty.
pasmanetria legionowo
1. Karta Podstawowa, uprawniająca do zakupów z rabatem 5% jest wydawana każdemu klientowi, który jednorazowo robi zakupy w sklepie stacjonarnym na kwotę powyżej 150,00- zł.   
artykuły krawieckie legionowo

2. Karta Srebrna, uprawniająca do zakupów z rabatem 8%  jest wydawana jeżeli kwota łącznych zakupów w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego przekracza kwotę 1.000,- zł.

 

II. Dodatkowo wszystkich klientom oferujemy Prezentowe BONY ZAKUPOWE  w wysokości 25 / 50 / 100 złotych na dowolne zakupy w sklepie. Termin zrealizowania wykupionych bonów to 2 miesiące od daty ich zakupu. Karta Stałego Klienta również upoważnia wykupującego bon do otrzymania stosownego rabatu  5% lub 8% .

krawiectwo legionowo